Dobijte si baterky!

Také už vám kvůli dlouhé zimě tzv. dochází baterky? Pokud se vaše energie blíží nule, špatně zvládáte stres a přepadávají vás chmurné myšlenky, přichází čas to změnit. Možná vašemu tělu chybí důležité látky. Předtím, než se ale vydáte do nejbližší lékárny pro nejrůznější doplňky stravy, zkuste na to jít jinak – přírodní a čerstvou formou. Ideální variantou jsou ovocné a zeleninové šťávy a tzv. smoothie, jejichž účinky by se daly označit skoro za zázračné. Tyto nápoje jsou doslova nabité vitamíny, minerály, enzymy a dalšími prospěšnými látkami, o jejichž zdravotních přínosech není pochyb.

Bohužel, v našich krajích si je příliš často nedopřáváme. Možná nás odrazuje vyšší cena kupovaných koktejlů či jejich „umělá“ chuť. Zkuste si je ale připravit hezky v pohodlí domova a uvidíte, tedy spíš okusíte, ten rozdíl. Vykouzlete si blahodárné smoothie podle své chuti. Výroba je překvapivě snadná a nezabere příliš času. Použít můžete jakékoli ovoce nebo zeleninu, kterou máte rádi, nebojte se experimentovat a kombinujte, co hrdlo ráčí. Přidat můžete i nejrůznější semínka nebo med na doslazení.

Pak už jen stačí mít k dispozici šikovného pomocníka a můžete se pustit do díla. K přípravě vitaminové bomby skvěle poslouží multifunkční ruční mixér RM-212 od společnosti Orava s 300 W motorem. Díky němu si bez problémů vyrobíte nejen smoothie, ale i koktejly, dezerty, zmrzliny, sorbety, pomazánky či ovocné výživy pro malé děti. Univerzální sekací nůž si poradí i s ořechy či kostkami ledu. Nádoba na mixování a šlehání má objem 0,5 l, nádoba na sekání pak 0,7 l. Každá pilná hospodyňka jistě ocení jednoduché čištění mixéru, všechny díly jsou totiž demontovatelné a můžete je mýt v myčce. Jistě vás zaujmou nejen všechny funkce, kterými disponuje, ale také jeho jemný povrch a ergonomický design. Praktické je i poutko na zavěšení, díky němuž budete mít přístroj okamžitě po ruce, aniž byste ho museli pracně hledat někde v šuplíku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*