Pružinové matrace

Luxusní pružinová matrace Estate

Nabídka matrací je dnes velmi široká. Vybrat tu správnou je tak pořádný oříšek, svou roli sehrává velké množství faktorů od tvrdosti a materiálu matrace, přes hmotnost a věk spáče, až po cenu.

Klasika mezi matracemi

K tradičním a klasickým druhům patří pružinové matrace. Od těch, co si pamatujete z minulosti, se však značně odlišují. Především kvalitou, pohodlností a odolností. Vzpomínky na proleželá místa či vystřelovací pera tak můžete s klidem vytěsnit. Charakteristická je pro ně dlouhá životnost a kromě toho nabízí také vynikající podporu těla. Tyto matrace mají skvělé ortopedické vlastnosti. Uložit je můžete buď na pevnou desku, nebo nepolohovatelný rošt – nedojde tak k poškození pružin. Modernějšími pružinovými matracemi druhé generace jsou matrace, jejichž jádro tvoří taštičkové pružiny, které zabezpečí ideální polohu páteře a kloubů a umožní optimální rozložení hmotnosti. Jednotlivé pružiny jsou totiž uloženy v samostatných taštičkách, které individuálně reagují na nerovnosti vašeho těla. Vhodné jsou především pro těžší váhové kategorie a spáče preferující tvrdší poležení.

Luxusní poležení

Pokud si potrpíte na luxus a chcete noc co noc uléhat na opravdu kvalitní podklad, dopřejte si ručně vyráběné matrace kolekce Stearns & Foster, které vynikají svou výjimečností. Důraz je kladen na nejmenší detaily, typické jsou pro ně kvalitní materiály a mistrovská konstrukce. Pracují na nich ti nejlepší řemeslníci, kteří z každé matrace vykouzlí jedinečný originál. Potah plněný kašmírem, který zaujme nejen na pohled, ale i na dotek, ventilační systém zajišťující dokonalou prodyšnost a odvádějící teplo po celou noc, osobitý design, ve kterém se snoubí nadčasový styl s klasickým útulným komfortem – to všechno jsou faktory, které vám zaručí spánek par excellence.

Hybridní matrace

Hledáte-li ideální kombinaci pohodlí a opory, pak jsou trefou do černého matrace Sealy. Na povrchu poskytují chladivý komfort gelové paměťové pěny, zatímco zevnitř nabízí podporu pružin z titanové slitiny – nebudete se tak muset rozhodovat, buď pro jedno, nebo pro druhé. Zažijte moderní pružinový komfort a probouzejte se každý den do svěžího rána!