Vyžeňte stereotyp z ložnice

Sex je důležitá věc, která ve vztahu musí fungovat. Pokud však aktivita v ložnici drhne, v partnerském soužití se to odrazí. Důležitá přitom není ani tak kvantita, jako spíše kvalita. Spíše než četnost, byste se měli zaměřit na intenzitu celého prožitku. Rychlá honba za vyvrcholením neposkytne takovou rozkoš a zvláště ženy ji neocení. Pokud tento typ spojení s partnerem převládá ve vaší ložnici, je na čase věci změnit. Spěch, stereotyp a nuda jsou totiž největšími zabijáky společných chvílí. K jejich zahnání spolehlivě pomůže tantra.

 

Dlouhá předehra

Předehru přivítá nadšením každá žena i spousta mužů. V dnešní uspěchané době se jí nevěnuje taková pozornost, jakou by si zasloužila, a je to velká škoda. Není to totiž jen příprava na samotný akt, ale začátek vzrušující cesty. Tantra si na předehře zakládá a vyčleňuje jí spousty času, nezačínejte proto, když spěcháte nebo máte i jiné věci na práci. Nejlepší je se do rozkoše ponořit naplno a přestat vnímat čas. Podstatou je oddálit vyvrcholení a užít si hlavně cestu, která vás k němu přivedla. Během předehry se soustřeďte na partnera, rozpruďte energii, která mezi vámi začne proudit a vnímejte pouto, které mezi sebou máte. Můžete dělat cokoliv budete chtít a bude vám příjemné – ať už mazlení, líbání, vášnivé doteky, erotická masáž či hlazení. Zapojte svou fantazii, odhoďte zábrany a buďte spontánní. Možností je tolik a je jen na vás, kterou zvolíte. Zavažte protějšku oči a lechtejte ho peříčkem, naolejujte se a masírujte partnera vlastním tělem nebo mu připravte dávku rozkoše pomocí masáže penisu.

 

Spojení a harmonie

Intenzivní spojení s partnerem dalece přesahující fyzično – to je přesně to, o co v tantře jde. K tomu se váže i vhodné prostředí, které nebude odvádět pozornost a zároveň bude tvořit intimní a odvázanou atmosféru. Pokud jste někdy navštívili tantrickou masáž v salonu, máte nespornou výhodu a dávku inspirace na to, jak by místnost měla vypadat. Vytvořte si proto stejné místo i u vás doma. Útulnosti dosáhnete svíčkami, množstvím polštářů a měkkých dek, květinami či masážními oleji. Pomohou i vonné oleje či svíčky. Co se týká barvy – čím více červené, tím lépe. Ta totiž evokuje erotično. Nezapomeňte také na vhodnou hudbu.

Tantra změní váš pohled na sex jako takový. Naučíte se vnímat partnera, jeho tělo, pocity i touhy. Napojíte se na něj a společně si vychutnáte každý okamžik, kdy můžete být spolu.