8 tipů, jak se o sebe starat co nejlépe

Kadeřnické studio může pomoci vypadat krásně

Napadá vás otázka, jak zůstat co nejdéle krásné a mladé? Dopřejte si zaslouženou péči! Pražské Studio Mone vám nabízí kvalitní a profesionální služby. Do tohoto kadeřnictví a kosmetického salonu se budete rádi vracet. Vaše spokojenost a krása jsou zde samozřejmostí a pohoda a relaxace jsou na prvním místě.

1) Dopřejte si kvalitní péči

Péči profesionálů si rozhodně zasloužíte. Kadeřnictví a kosmetický salon Studio Mone v Praze vám splní i ta nejtajnější přání. Ať už chcete vypadat jako oblíbená herečka nebo být upravená, ale přitom přirozená, tak zde jste na správném místě. Nechte odborníky, aby se vám věnovali a vy si dopřejte relaxaci a potřebný odpočinek. Domů budete odcházet jako jiný člověk.

2) Vlasy dělají člověka

Určitě víte, jak jsou vlasy důležité. Dokážou podtrhnout vaši přirozenou krásu. Studio Mone nabízí dámské, pánské a dokonce i dětské kadeřnictví. Nechte si poradit s barvou a střihem, poznejte konečně to, co vám sluší. Využít můžete také oblíbeného prodlužování vlasů.

3) Řasy jako mrkací panenka

Pokud chcete mít sexy a svůdný pohled, tak se zaměřte na řasy. Zeptejte se profesionálů v salonu, jak si řasy namalovat tak, aby vaše oči vypadaly ještě větší. Studio Mone nabízí také prodlužování řas, které váš přitažlivý pohled ještě víc zdůrazní.

4) Krásné a upravené ruce

Nezapomínejte na péči o ruce. Hezké ruce a upravené nehty jsou první známkou krásné ženy. Dopřejte si manikúru a užijte si pohodové chvilky, kdy nemusíte nic dělat a ostatní se starají za vás. Studio Mone vám nabízí také profesionální pedikúru, starejte se tedy i o své nohy.

5) Nenalíčená nebo s denním líčením

Ideální líčení je takové, že nebudí pohoršení, není přehnané a sluší vašemu typu obličeje. Nechte se ve Studiu Mone nalíčit profesionály, ať už si přejete svatební líčení, večerní líčení nebo běžné denní líčení, které budete nosit denně do práce.

6) Upravená, ale přirozená

Vždy dbejte na to, abyste zůstaly přirozené. Pokud máte své krásné obočí, nechte si jej jen lehce upravit, pokud máte výrazné oči, naučte se je líčit tak, aby byly vaší předností. Najděte sami sebe a dopřejte si luxusní péči, která podtrhne vaši přirozenou krásu.

7) Mějte rádi své tělo

Dopřejte si také pravidelné cvičení. Pokud se vyhýbáte běhu a pocení ve fitness centru, tak vyzkoušejte cvičení v podtlaku na strojích VacuShape a BodySpace. Tyto stroje vás zbaví celulitidy a zaměří se hlavně a problémové partie.

8) Nezapomeňte na pravidelnost

Nejdůležitější je pravidelnost. Dopřejte si zaslouženou péči ve Studiu Mone tak často, jak je vhodné a jak si přejete. Máte právo na to být krásné, upravené a spokojené sami se sebou. Uvidíte, že i s věkem se dá bojovat a úsměv na sebe do zrcadla nemusí být nic těžkého.