Jak vybrat správně lednici?

Chladničky jsou nezbytným vybavením každé domácnosti. Plná lednice je pro mnohé znakem blahobytu a to obzvláště platí přes rychle se blížící svátky, kdy se má lednice jídlem prohýbat. Ale co když už ta vaše jede z posledního, je moc malá, nebo už prostě stará a neekonomická? Možná je na čase přemýšlet o nové.

 

Podle čeho vybírat?

Před výběrem je dobré se zamyslet, jakou máte o lednici představu. Jak by měla být velká, kolik osob ji bude využívat a taky v jaké cenové relaci by se měla pohybovat.

Pokud jste početná rodina, pravděpodobně budete chtít lednici, co největší. Naopak pokud jste v domácnosti jen dva, uvítáte spíše menší. Existuje několik typů lednice. Největší je dvoudveřová americká, která se doporučuje do velkých prostorů. Výhodou je kombinace chladničky a mrazáku, který se nachází každý v jedněch dveřích. Kombinované chladničky jsou u nás nejčastěji kupovaným typem. Mají dostatek úložného prostoru a navíc i mrazničku. Posledním typem jsou jednodveřové lednice, které většinou mrazák nemají nebo jen velmi malý.

 

Šetřete svou peněženku i životní prostředí

Chladničky patří k největším žroutům energie, proto se úsporná chladnička opravdu vyplatí. Energetická úspora A momentálně patří na trhu mezi nejméně šetrné ledničky, vždy tedy vybírejte výrobky, které mají u písmene A i plusy.

 

Lednice pro nenáročné

Pokud toho od lednice moc nepotřebujete, chcete jen spolehlivý přístroj, který vám poskytne hodně úložného prostoru i prostorný mrazák, nezruinuje měsíční rozpočet a bude za přijatelnou cenu, je pro vás ta pravá lednice Orava AW RGO 310 AW. Má objem chladničky 172l a objem mrazáku 63l, což je dostatek prostoru pro vše, co potřebujete uložit. Mraznička má tři přihrádky, součástí chladničky je zase držák na lahve a skleněné poličky.

Energetická třída je A+.

 

Pokud vás chladnička AW RGO 310 AW zaujala, můžete ji koupit na www.orava.cz za úžasných 7499Kč.

 

9 Comments

 1. My máme podobnou lednici od Oravy a nemůžeme si stěžovat, funguje perfektně

  • taky máme ledničku od Oravy a je prostorná a bez chyby, doporučuji

    • stála mě něco přes 5500, myslím, že za tu její kvalitu se to opravdu vyplatilo koupit, nikde jinde než od Oravy jsem tak skvělou ledničku snad neviděla

     • musím uznat že Orava má fakt špičkový produkty, nejen ledničky, ale i TV, kávovary apod.

     • taky nás to vyšlo kolem 5000, což je špičková cena v dnešní době, zvažuji, že si ještě od Oravy nějaký ten produkt pořídím

 2. Máme lednici od Oravy již 4. rokem a dosud bez potíží, jsme s ní velice spokojeni

  • Na Oravu je prostě spoleh, perfektní značka s ještě lepšími produkty

 3. Taky na Oravu nedáme jen tak dopustit, mile nás překvapila svoji škálou skvělých a dlouho životných výrobků, určitě si od nich ještě něco pořídíme

Komentáře nejsou povoleny.