O InCoolTrendy

Lifestylový internetový magazín InCoolTrendy vás zasvětí do tajů ženské tematiky. Magazín je určen pro moderně smýšlející ženy všech věkových kategorií. Naleznete zde proto aktuální informace nejen z oblasti módy, krásy, zdraví, bydlení a vztahů, ale poradí vám i, jak správně relaxovat, vhodně se stravovat a efektivně zhubnout. Pro milovnice diskuzí o aktuálním dění a novinkách ze světa žen je k dispozici forum. Soutěživé typy jistě potěší pravidelné soutěže o zajímavé ceny. Magazín InCoolTrendy byl stvořen ženami pro ženy. Věříme, že se u nás čtenářky budou cítit jako v bavlnce a objeví tu cenné rady pro svůj osobní život.

Zdraví a krása

Hledáte doporučení a tipy o kosmetice, líčení nebo oblečení? V tom případě jste na správném místě. Poradíme vám, jak pečovat o pleť, vlasy, jak líčením podtrhnout svoji přirozenou krásu a naučíme vás, jak posílit imunitu nebo vhodnými cviky ulevit bolestem zad.

Móda

Šaty dělají člověka. Oblečení nás reprezentuje a vytváří první dojem, který je často rozhodující. Zde vás proto informujeme o nejžhavějších trendech ze světa módy. Doporučíme vám i vhodné doplňky pro oživení každého outfitu.

Sport a hubnutí

Kdo by si nepřál zhubnout. Jak tedy docílit štíhlé postavy? Předložíme vám zaručené tipy na hubnutí, které vám pomohou zhubnout trvale bez jo-jo efektů. Dozvíte se, jak efektivně spalovat tuky při sportu a jak sportovní výkony podpořit zdravou stravou. Výsledky na sebe při dodržování pár jednoduchých pravidel nenechají dlouho čekat.

Relax

Součástí života každé úspěšné ženy je relaxace. Vyhraňte si čas jen pro sebe, vaše tělo i psychika se vám odmění. Čtete, jak a kdy si dopřát dostatek aktivního i pasivního odpočinku nebo jakými relaxačními metodami načerpat energii do dalšího dne.

Vztahy

Říká se, že láska je kořením života. Jak tedy kořenit, ale nepřekořenit? O každý vztah je potřeba pečovat a zároveň je důležité nezapomínat v něm sama na sebe. My vám poradíme, jak vybudovat vztah, který vás bude provázet po zbytek života.

Recepty

Milovnice vaření jistě potěší i sekce s chutnými recepty, při jejichž čtení se vám budou doslova sbíhat sliny. Recepty jsme zařadili až po důkladném vyzkoušení v naší redakci. Můžeme se za ně proto zaručit a všechny je vřele doporučujeme.

Bydlení

Útulný domov zlepšuje naši vnitřní pohodu. Náladu dokáží ovlivňovat i barvy a zvolené materiály, jaké je tedy vhodné zvolit do ložnice a jaké do obývacího, dětského pokoje nebo kuchyně? Dočtete se tu také, jaké trendy v oblastí bydlení zrovna letí.

Lifestyle