Letní úprava vlasů

Letní úprava vlasů

Letní paprsky často rádi využíváme k tomu, abychom se krásně opálili. Sluneční paprsky však dokáží i nepěkně uškodit celému organismu. Stejně jako se v létě staráte o pokožku pomocí opalovacích krémů s SPF, je nutné se po čas letních měsíců starat i o vlasy. Jaká je ta správná péče o vlasy v létě a jak je co nejsnadněji upravit?

Šampony a kondicionéry

Abyste po létě neměli vlasy vybledlé, vysušené a zničené, používejte v létě šampony a kondicionéry, které jsou speciálně určeny jako sluneční péče. Tyto šampony se vám skvěle postarají o vlasy zničené sluníčkem pomocí pečujících olejů a dalších výživných látek, které vaše vlasy udrží hydratované a zářivé.

Sluneční spreje

Důležitá však v létě není pouze péče ve sprše pomocí šamponů a kondicionérů. Myslete na své vlasy i při běžném pobytu na sluníčku. Aby se zbytečně nevysušovaly a nebledla jejich barva, používejte denní spreje na vlasy pro pobyt na slunci, které vlasy ochrání a dodají jim UV ochranu.

Letní úprava vlasů

Nechce se vám v létě vlasy složitě upravovat? Pak vám dáme skvělý tip na pomocníka, se kterým dokážete vytvořit hned několik účesů a tím je multifunkční žehlička na vlasy. S ní totiž dokážete vytvořit jak krásně hladký účes, tak i sexy plážové vlnky nebo nakrepovaný objemný účes raz dva.

Na začátku si vyberte kvalitní žehličku na vlasy. Skvělá je například žehlička na vlasy Orava ZV-205, která funguje zároveň jako žehlička na vlasy, krepovačka i kulma, se kterou můžete vytvořit hned 3 účesy díky speciálním nástavcům. Žehlička má široké destičky s keramickým povrchem, které zajistí, že budou vaše vlasy zdravější a lesklejší. Žehlička na vlasy má automatické nastavení teploty na 200 stupňů Celsia, disponuje kontrolkou zapnutí a zámkem žehlících ploch. Pokud tedy hledáte skvělého parťáka na velmi snadnou úpravu vlasů v létě, určitě sáhněte po této pomocnici, kterou seženete na www.orava.cz!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*