Letní úprava vlasů

Letní úprava vlasů

Letní paprsky často rádi využíváme k tomu, abychom se krásně opálili. Sluneční paprsky však dokáží i nepěkně uškodit celému organismu. Stejně jako se v létě staráte o pokožku pomocí opalovacích krémů s SPF, je nutné se po čas letních měsíců starat i o vlasy. Jaká je ta správná péče o vlasy v létě a jak je co nejsnadněji upravit?

Šampony a kondicionéry

Abyste po létě neměli vlasy vybledlé, vysušené a zničené, používejte v létě šampony a kondicionéry, které jsou speciálně určeny jako sluneční péče. Tyto šampony se vám skvěle postarají o vlasy zničené sluníčkem pomocí pečujících olejů a dalších výživných látek, které vaše vlasy udrží hydratované a zářivé.

Sluneční spreje

Důležitá však v létě není pouze péče ve sprše pomocí šamponů a kondicionérů. Myslete na své vlasy i při běžném pobytu na sluníčku. Aby se zbytečně nevysušovaly a nebledla jejich barva, používejte denní spreje na vlasy pro pobyt na slunci, které vlasy ochrání a dodají jim UV ochranu.

Letní úprava vlasů

Nechce se vám v létě vlasy složitě upravovat? Pak vám dáme skvělý tip na pomocníka, se kterým dokážete vytvořit hned několik účesů a tím je multifunkční žehlička na vlasy. S ní totiž dokážete vytvořit jak krásně hladký účes, tak i sexy plážové vlnky nebo nakrepovaný objemný účes raz dva.

Na začátku si vyberte kvalitní žehličku na vlasy. Skvělá je například žehlička na vlasy Orava ZV-205, která funguje zároveň jako žehlička na vlasy, krepovačka i kulma, se kterou můžete vytvořit hned 3 účesy díky speciálním nástavcům. Žehlička má široké destičky s keramickým povrchem, které zajistí, že budou vaše vlasy zdravější a lesklejší. Žehlička na vlasy má automatické nastavení teploty na 200 stupňů Celsia, disponuje kontrolkou zapnutí a zámkem žehlících ploch. Pokud tedy hledáte skvělého parťáka na velmi snadnou úpravu vlasů v létě, určitě sáhněte po této pomocnici, kterou seženete na www.orava.cz!

9 Comments

      • Ahoj Deni, díky. Hele zajímá mě jakou metodou máš prodloužené vlasy? A jestli sis je kupovala sama, případně kde?

  1. Moc děkuji :-* A jses s tou metodou spokojená?? Jinak děkuji za odkaz, tam toho mají hodně, jak se tak dívám. Supr, i dobré ceny. Jsou to kvalitní vlasy, doufám?

  2. Ano fakt kvalitní lidské vlasy 😉
    já jsem s metodou i vláskama moc spokojená. Jj mají velký výběri rychlé dodání.

  3. Díky moc za všechny odpovědi. Včera jsem tam vlásky objednala, tak už aby došly 🙂

  4. Není vůbec zač, ráda jsem pomohla. Určitě budeš taky spokojená. Tak se měj hezky. Ahoj.

  5. Deniso, tak vlásky mám doma a už i na sobě. Jsem hrozně štastná! Jsou skvělé! Nemůžu se na sebe vynadívat v zrcadle. Je to nezvyk, ale krásnej! Díííky

Komentáře nejsou povoleny.