4 situace, kdy spodní prádlo zachránilo život

4 situace, kdy spodní prádlo zachránilo život

Věřili byste tomu, že spodní prádlo může i zachránit život? Možná se někteří z vás pousmějí nebo ušklíbnou, ale některé příběhy píše život sám, ať nám nad nimi rozum zůstává stát nebo ne. Tyto absurdní situace se opravdu staly a v hlavní roli nebylo nic jiného než spodní prádlo!

1) Postřelená žena

V jižní Americe pracovala v obchodě prodavačka Ivete. Ta se po cestě domů nechtěně připletla do války gangů, kterou si útočníci vyřizovali za bílého dne na ulici. Ivete zrovna přecházela po protější silnici a vtom se ozval výstřel a kulka letěla přímo na ni. Tato kulka ji zasáhla velmi blízko srdce, ovšem nikde nebyla vidět krev a tak si žena myslela, že ji kulka minula těsně. Ve skutečnosti a při bližším ohledání zjistila, že kulka ji opravdu trefila, ovšem zachytila se o kostici podprsenky a uvízla tak v ní. Ivete zachránilo život opravdu jen to, že měla podprsenku na sobě, na tu od té doby nedala dopustit a tento kousek dámského spodního prádla si nechala i s průstřelem na památku a připomenutí, jak moc měla namále.

2) Skok padákem

Třicetiletý Stefan byl od mládí kaskadér a neodolal žádnému adrenalinovému zážitku. Tentokrát si vybral skok z letadla s padákem. Seskočil nad africkými pralesy, roztáhl padák, avšak po chvíli zjistil, že padák přestal být ovladatelný. V tu chvíli myslel, že jsou jeho dny sečteny, viděl, že míří do houští a pralesa. Nakonec mladý muž tuhle nehodu s padákem přežil, protože stromy a keře jeho pád zbrzdily. Velkým štěstím bylo, že se na jednu větev zavěsil svým spodním prádlem a nedopadl tak na zem. Stefana opravdu zachránily pánské bavlněné trenýrky, které musely mít velmi kvalitní gumu a prošití, když udržely jeho tělo.

3) Cesta parkem

Zajímavý a nezapomenutelný zážitek má za sebou také Karin z Německa. Jednoho zimního večera se totiž vracela z práce později a cestu si chtěla zkrátit přes park. Karin byla sekretářka a tak chodila nejčastěji v kostýmku. Toho večera se však parkem toulal nebezpečný muž, který Karin napadl a chtěl ji znásilnit. Ta křičela o pomoc, kopala kolem sebe a navíc měla pod punčochami dámské bavlněné kalhotky s vyšším pasem a muž se pod ně nemohl dostat. Než se zorientoval, kam až spodní prádlo sahá, seběhli se k nim lidé, venčící v parku své čtyřnohé miláčky a Karin pomohli.

4) Výbuch na zahradě

Poslední příběh se stal v Česku. Mladý pár se rozhodl opravit svůj zahradní domek a namontovat do něj vanu. Jednou z pomůcek byla láhev montážní pěny. Tento pár si ale neuvědomil, že je jejich lednice v zahradním domku na plyn, jiskra přeskočila na stavební pěnu a způsobila výbuch. Po příjezdu hasičů bylo muži řečeno, že kdyby neměl ještě pod letními kraťasy navíc i bavlněné trenýrky, které ochránily jeho intimní partie, mohl mít výbuch téměř fatální následky. Mladý pár tak naštěstí vyvázl jen s menšími popáleninami, na nohou a rukou, tedy na místech, které nebyly zdvojeně nebo alespoň dostatečně kryté látkou.