Barevnost oblečení a novodobý styl

Barevnost a styl oblečení podle novodobé módy

Pokud Vás zajímá, co bude v létě trendy a cool, jistě se to dozvíte z nejednoho článku. Styly se totiž prolínají a přináší ovocné mixy barev a nepřeberných variací. Záleží hlavně na povaze, abyste se nemusela ve svém novém oblečku přetvařovat, jak k Vám pasuje, ale ve skutečnosti jste nebyla svým novým outfitem zklamaná.

Také se řiďte pravidlem, že někdy méně znamená více. Móda se stále nese v určitém duchu, který je ovlivněn mnoha proudy z celého světa. Na výběr tedy nemáte jen neonové barvy, které skutečně hýbají světem, ale stále se budou nosit i něžné pastelové tóny a jemné světlé barvy. V mnoha případech závisí na střizích, kreativitě a designérech. Vy máte šanci si tak z různých stylů vybírat ten, který Vám sedne. Stále je tu tedy možnost, jak se chytit na jedné z vln, které z módy nevyjdou nikdy. Nyní si tedy představíme módní hity, které jsou v popředí a příjemně Vás vyzývají okusit právě jejich model.

Neonové barvy – sytě růžová, žlutá, zelená, oranžová, modrá

Prvním velkým dobyvatelem, který si drží svůj post již od loňska, jsou barvy, které si jistě všichni pamatujeme jako zvýrazňovače v sadě svítivě růžové, žluté, zelené a oranžové. Někde k nim přibyla třeba i modrá nebo fialová. Outfity tak září ze všech výloh a je prakticky jedno jestli si takové pořídíte šaty, tuniku nebo lodičky, ale „in“ budete v čemkoliv. Mnoho žen se těchto barev bojí, protože si říkají, že samy nejsou tak výrazné, ale proč si takovou módu nedopřát? Budete konečně viděna a nikdo Vás nepřehlédne. Nemusíte tento oděv přece nosit každý den, ale na pláž k vodě, budete neodolatelná. Plavky nebo pareo v těchto barvách navíc zalité sluncem bude působit mladistvě a svěže.

Nadčasová elegance – bílá, stříbrná, černá, šedá, antracitová, popelavá plus jedna neonová barva

nadčasová eleganceTak jako vévodí čistota, vzdušnost a minimalismus interiérům, stejně tak jsou tyto prvky zachovány na ženském oblečení. Sněhově bílá košile, šedočerný šátek, černé slim (úzké džíny) jsou určitě správnou volbou elegance a vytříbeného vkusu. Ovšem jeden zářivý akcent Vás prozáří. Co třeba sytě oranžová kabelka, která snoubí neotřelý design s praktičností? Nezapomeňte ani na stříbro a černo-bílé hodinky.

Grafické vzory – bílá, černá, ale i sytě žlutá s černou nebo bílou

grafický stylAni grafické vzory, které se k nám prodírají, nebudou k zahození. Nejdříve se tento styl hodně ukazoval v barevné kombinaci černé a bílé, nyní je opět viděn i na barvách neonu. Kanárkově žluté lodičky s ornamenty, legíny s pruhy, kryty na mobily, šátky, hodinky, náušnice, aj., to vše bude perfektně korespondovat s Vaší novou osobností.

Náš tip: Vyzkoušejte si nejprve jednu takovou zářivou věc nebo doplněk v kabince, abyste věděla, jak se v ní budete cítit. Pokud bude vše v pořádku, ucítíte harmonii, souznění a radost. Negativní emoce značí, že to není to pravé ořechové a měla byste se takovým věcem vyhnout obloukem.

Pro méně odvážné stále platí, že grafické vzory a geometrické tvary mohou nosit v kombinaci s bílou a černou. Zde postupně navazujeme barevností na jiný styl a tím je retro.