Čím větší, tím lepší

Chcete vykouzlit ze svého outfitu něco neočekávaného? Ozdobte se velkými náhrdelníky.
Až si budete vybírat, co si vezmete na sebe, nezapomeňte se ozdobit nějakým šperkem. Dotvoří váš vzhled k dokonalosti a sladí vaše oblečení. Navíc jej udělá ještě elegantnějším.

Třpytivé bibs (pozn. bib je v angličtině bryndák, také by vám připadlo trochu divné, kdyby věta začínala spojením „třpytivé bryndáčky“, jiný ekvivalent zatím v češtině nemáme, význam je ale jasný: jde o něco objemného kolem krku, co lidem sahá až k hrudníku) i límečky tvořené nejrůznějšími geometrickými tvary vám pomohou, pokud hledáte perfektní, a přitom nijak složitý outfit. Zároveň je důležité, aby zbytek vašeho vzhledu byl jednoduchý a uhlazený. Ať je právě náhrdelník vaším módním prohlášením či vykřičníkem.

Dáme vám pár tipů, jak si upravit odvážným náhrdelníkem oblečení, které už ve skříni jistě máte:

Vše až ke krku: svou košili či blůzu si zapněte až na poslední knoflík pod krkem. Pod košili si vezměte svůj náhrdelník, který říká: podívejte se na mne. Noste jej tak, aby z pod vaší košile jen mrkal na okolí. A až se večer setmí, jednoduše jej vytáhněte a ukažte jej v celé své kráse. Večerní model je hotov.

Ostatní ozdoby nechte doma ve šperkovnici: na krku zářící náhrdelník už nepotřebuje doprovod v podobě náušnic (s výjimkou drobných a úzkých tvarů). Stejně tak je to i s prstýnky a nadměrnými náramky.

Udělejte si vlastní: určitě máte doma nemálo broží, které už jste dávno nevytáhli na světlo světa. Připevněte je na nějaký řetízek a vykouzlete si ozdobu na krk dle své fantazie.

A čím méně barev budete mít na sobě, tím více jich může obsahovat váš náhrdelník. A nebo také ne. Pokud chcete vypadat opravdu elegantně. Spíše než barevný náhrdelník zvolte opravdu nablýskaný a třpytivý.

Zde se podívejte na pár návrhů:

Džíny, košilka či triko a vše probudíte právě obřím náhrdelníkem.

Labelmeblog-Otazu-Bib-Necklace7

Chybu dokonce neuděláte, ani když si oblečete nějakou neutrální barvu, jako například černou nebo bílou. Čím jednodušeji se oblečete, tím více přilákáte pozornost na svůj náhrdelník.

3654760252_9764ddd3e2_o

Anebo top kombinujte s kontrastní barvou, vypadá to originálně a tentokrát pozornost přilákáte na horní část svého těla a hlavně na tvář.

2359736dd6ab92f31b029ae32fff78b0

Kombinujte ozdobu také s proužky. Vytvoříte tak zajímavý a důmyslný kontrast.

Sun-Rays-8-650x433

 

Mnoho obrázků s různými nápady? Vyzkoušejte cokoliv, jen si dejte pozor na to, co máte rádi a co rádi nosíte.