Dárek pro přítele

Blíží se narozeniny vašeho přítele a přemýšlíte, jaký dárek mu vybrat? Zapomeňte na otřepané a nudné dárky jako je hrnek, tričko nebo něco na zub. Hledáte vtipné a originální dárky, na které jen tak nezapomene? Zkuste se inspirovat!

 

Vtipné dárky

Každý muž je tak trochu dítě, a pokud je i váš přítel samá legrácka, budou pro něj určitě skvělou volbou vtipné dárky.  Vybrat můžete například papuče s motivy prsou nebo toaletní papír, se kterým bude jeho WC rituál ještě veselejší. Pokud váš přítel rád vaří, vyberte mu sexy zástěru s motivem svalnatého muže nápisem I’m sexy! Mezi další vtipné dárky můžeme zařadit zvoneček, přivolávající sex, pivní helmu nebo extra tip, kterým se zavděčíte naprosto každému muži – hodinky vodotryskem!

 

Originální dárky

Dárek pro vašeho přítele by měl být něco speciálního. Vsaďte proto na originální dárky, se kterým se váš přítel ještě nesetkal. Vybrat můžete relaxační inteligentní plastelínu, která svítí ve tmě nebo se tříští jako sklo, netradičním dárkem jsou i nafukovací boxerské rukavice, se kterými na oslavě můžete rovnou uspořádat netradiční souboj nebo nanopodložka do auta, která na sobě zvládne udržet jakkoliv menší předmět. Má váš přítel rád víno? Pak mu můžete darovat set a víno, který v sobě obsahuje zátku a vývrtku s motivem srdíček.

 

Erotické dárky

Stejně, jako je každý muž trochu dítětem, má každý rád erotiku. Spojte erotické dárky se špetkou humoru a zvolte jako dárek pro přítele  sexy hru pro dva hráče, ve které budete muset plnit zábavné a žhavé úkoly, dobrým tipem jsou i hrací kostky se sexuálními polohami, nebo antistresové prso. Jako doplněk k dárku můžete vašeho partnera obdarovat vtipným brčkem na pití v podobě penisu. Láska prochází žaludkem, proto jsou skvělé dárky pro muže i ty jedlé dárky. Zvolit můžete například večeři, která je připravena z vtipných těstovin ve tvaru penisu nebo srdíček.

7 Comments

  1. Já jsem příteli koupila nežehlivou košili. Dost služebně cestuje a i když jsem jeho košile vždy vyžehlila, cestování je prostě poznamenalo. Koupila jsem košili Eterna, která je i samodožehlovací, což znamená, že sklady, které se na ni přeci jen cestováním udělají, se dožehlí na těle. Určitě doporučuji nákup. Koupia jsem u Kravaťáka. http://www.kravatak.cz

  2. Ta košile je skvělý nápad 🙂 Děkuji za tip… Zajímalo by mě ale, zda jsou košile Eterna opravdu kvalitní? Jde i to, že nějaké zaručeně nežehlivé košile jsme už koupila, ale materiál teda nic moc… Děkuji.

    • Dobrý den, manžel si nežehlivé košile oblíbil. Koupila jsem mu již už spousty, ale nejkvalitnější je zaručeně ta Eterna od Kravaťáka. Však si kup a uvidíš sama 🙂 V OnaDnes na to je sleva – včera vyšly kupony, ale jsou i na netu. Na košili Eterna je tam sleva 300 🙂

  3. Mileno, děkuji za doporučení. Košili jsem u Kravaťáka koupila, myslím, že manžel bude mít radost!

  4. Holkyyyy, Heureka ma dny dopravy zdarma 🙂 A je možny objednat i u Kravaťáka 🙂

  5. Ahojky 🙂 Holky, ten Kravaťák je super obchod, mají skvělý výběr košil a taky doplňků. Jinak na FB je teď s nima soutěž 🙂

Komentáře nejsou povoleny.