Jak se nalíčit k vodě

Jak se nalíčit k vodě a na pláž

Určitě zde platí, že méně znamená více, tudíž byste měla brát v potaz, že líčení, které u vody uvítáte nejen Vy, ale i okolí tkví v jednoduchosti.

Pokud se chystáte k vodě, kdy víte, že se budete koupat či dokonce potápět, je nutné se podle toho nejen obléct, ale i nalíčit. Decentní líčení, které bude vypadat přirozeně zde sehrává svou důležitou roli.

Voděodolná řasenka

voděodolnou řasenkou, která by měla být kvalitní a neměla by se rozpíjet. Určitě volte takovou, která Vás zaujme nejen svým designem, ale i účelností. Není nic horšího než se vynořit z vody s rozmazaným viděním a černými tvářemi. Dále je to make up, který není vhodný v přílišných vrstvách.

Když make up, tak jen vzdušný, aby pleť dýchala

Na léto se hodí jen lehké pudrové nebo krémové složení make upu, které dá vyniknout Vaší přirozené kráse.Záleží, co chcete u vody dělat. Pokud se chcete jen projít po promenádě make up Vám tolik nevadí. Pokud se chcete u vody opalovat nebo sportovat, zrovna vhodný není. Raději na něj v těchto případech zapomeňte a naneste na obličej lehký nemastný denní krém, který bude ochranou proti slunečnímu záření, tedy s SPF.

Pokud se jen tak večer procházíte po pláži můžete si dát lehký make up, který dodá Vaší opálené pleti správnou souhru světel a stínů. Zvláště potom, když na líce nanesete svěží tvářenku. Dodá Vám energii, potřebný sex appeal a broskvový či narůžovělý nádech.

Oční linka více barev

Velice trendy působí na očích linka, která je vedena na horním a spodním víčku. Léto je ve znamení barev, takže se nebojte vytvořit klidně horní linku, která bude v něžných pastelových nebo divočejších neonových barvách. Kouřové líčení si nechte na večer, je sexy.

Šťavnaté rty k nakousnutí

Rtěnkou spíše dojem pokazíte, ta je dobrá na večerní hodiny, kdy se koná plážová párty. Den si spolehlivě užijete s leskem na rty, který bude průzračný a v tónech oblíbené fuchsie či terakoty.

Užijte si bláznivý letní den

Fantazii se meze nekladou, tak si užijte slunečný den a nezapomeňte přitom i na nalakované nehty či plážové doplňky, např. sluneční brýle, velkou tašku a sluchátka do uší.