Líčení na párty

Jak se nalíčit na párty

Párty, které svým počtem převažují hlavně v letních měsících jsou tu v plném proudu. Nejrůznějších akcí typu open air festivalů a večírku je tedy nespočet, ale Vy netušíte, jak se na takovou událost nalíčit. Módní trendy v oblečení a účesech jste již pochytila, přes den se nalíčit umíte, ale co večer. Nechcete působit dojmem šedé myšky, ale zároveň nechcete vypadat moc excentricky. V líčení na večer se sice nemusíte držet úplně zpátky, ale nevadí, každý si zkrátka najde to, co uzná za vhodné a bude mu slušet. Nemusíte se tedy řídit vším, co tu bude napsáno, ale spolehlivě si najdete pár tipů, kterými zaručeně oslníte.

 

Oční linky

Ten, komu se líbí oční linky, má značnou výhodu. Je to líčení poměrně jednoduché a hlavně stylové. Černá kajalová tužka nevyjde z módy nikdy, navíc její odstíny černé mohou být velmi různorodé. Nalíčit se s ní můžete přesnými tahy, kdy je oko obtažené podle horního a dolního víčka, ale klidně s ní můžete učinit i malý trik. Tím je kouřové líčení, které je na párty jako dělané. Docílíte efektu, že oči zvýrazníte a zároveň v okolí do ztracena rozmažete a máte jistotu, že oči budou vypadat pořád stejně. Pokud máte tekuté oční linky, vybírejte z kvalitních řad. Nevzhledné popraskané tekuté linky zřejmě s největší pravděpodobností nikoho nezaujmou. Kapesní zrcátko je tedy na párty velmi důležité, abyste mohla stav svých očních linek občas zkontrolovat, event. obtáhnout. Jistě zajímavou variantou je i líčení s jinou barvou tužky než jen s černou. Zkuste třeba růžovou, žlutou, zelenou nebo modrou či oranžovou oční linku a úspěch sklidíte zaručeně. Velmi trendy je např. i jiná barva na horním a spodním víčku, top je takto v barvě růžové a zelené.

 

Oční stíny

Pokud chcete zvýraznit oční víčka, naneste na ně oční stíny. Bude lepší použít takové, které dlouho vydrží. Práškové odstíny se někdy hůře nanáší, ale zase pěkně vsají přebytečnou vláhu. Stíny v tužkách jsou více mastné, mohou někdy na očích tvořit nerovnoměrné pokrytí. Záleží na kvalitě, zde je asi lepší vůbec nešetřit. Svěží look sklidíte i bez očních stínů nebo jen se stíny světlými, pudrové konzistence. Záleží na Vás.

 

Řasenka

Nyní je absolutním topem řasenka s efektem motýlích křídel. Řasy nezatěžuje velkými nánosy, spíše je dokonale prodlouží a natočí do požadovaného tvaru. Určitě Váš pohled bude velmi svůdný.

 

Make up

Make up volte podle typu Vaší pleti, každé pleti vyhovuje něco jiného. Je na bázi pudru, krému nebo oleje. Určitě seženete i make up pro smíšenou pleť. Make up se dobře nanáší pomocí vatové houbičky nebo štětce. V letních měsících stačí jen lehký make up, který zakryje jemné nedokonalosti. Vyhněte se tuně make upu, chcete být přece raději přirozená.

 

Tvářenka

Tvářenka podtrhne Vaše lícní kosti a změní Vám na výrazu obličeje. Pokud chcete být večer výraznější vsaďte na červenější korálové odstíny, pokud ne, zvolte jemnější růžové fuchsiové. Určitě budete působit odpočatě a svěže i v ranních hodinách párty.

 

Rtěnka, lesk

Trendem je spíše mat, kdy máte obtažená ústa konturovací tužkou a střed vyplněn podobným odstínem rtěnky. V létě si však můžeme na ústa dát i průhledný čirý lesk, který je velmi přitažlivý. Nebojte se používat i tmavší odstíny. Budete vypadat jako pravá Gejša. Porcelánová pleť se světlým pudrem a červená rtěnka je stále považována za módní hit.