Náramky a hodinky

V létě jsou naší vizitkou i ruce včetně jejich doplňků

Pokud toužíte být v létě trendy, neměla by Vám ujít móda spojená s tím, co se nosí na našich rukou. Nejsou to už klasické náramkové hodinky, stříbrné a zlaté náramky, které sice nestárnou, ale mnohem více upoutají zraky ostatních v jiných kombinacích. Stříbrné či zlaté náramky jednoduše oživíte s plastovými nebo hrotovými náramky a design hodinek můžete podpořit netradičními tvary, barevností a provedením.

 

 

Hodinky na ruce jsou trendy

hodinkyUrčitě stojí za povšimnutí fakt, kterým je materiál hodinek. Dříve se považovaly za moderní hodinky s koženým páskem, římskými číslicemi, aj. Hitem byly i hodinky s digitálním displayem. Ty se do jisté míry zachovaly, ale ozvláštněny jsou kosmickými tvary, plastovými pásky a mnoha dalšími funkcemi, analog, GPS navigace, vodotěsnost, chronograf, aj. Jsou populární, inovativní a Vy se s v nich budete cítit dobře i při sportu. Pokud toužíte po eleganci a chcete zazářit ve společnosti, na večírku, aj., velmi dobrým tipem jsou pro Vás hodinky v provedení nerez ocel, které vypadají velmi luxusně. Zvláště poté pokud jsou osázeny kamínky, např. Swarovski.

Hodinky jsou na naší ruce nejen praktickou pomůckou, ale také ozdobou. Pokud toužíte být v létě opravdu za hvězdu, vsaďte na lesk hodinek a pořiďte si je v imitaci slitiny z bílého, žlutého nebo růžového zlata včetně jejich kombinací. Nikdy Vám nezevšední a každého upoutají.

Náramky dodají punc jedinečnosti

náramkyAť už jste se rozhodla pro jakoukoliv variantu hodinek, pohrdnout byste neměla ani náramky. Jejich atraktivita s létem stoupá, protože kdy jindy máme odhalené zápěstí a možnost nosit venku tuniky, tílka a trička jen tak bez mikiny či svetru. Právě v létě. Pokud tedy na ruce už nějaké náramky máte, zřejmě budou stříbrné nebo zlaté. Asi jste netušily, že je v módě i plast a Vy k nim tak můžete mít i neonové barvy náramků. Kombinace růžová -zelená, je nyní top. Stejně jako modrý akvamarín či oranžová nebo žlutá. Vše v sytých a výrazných tónech. Také provedení je různé. Může se jednat o plastové nebo skleněné korálky v těchto barvách, kovové náramky s plastovými barevnými hroty nebo jen hladké kovové náramky, které vypadají jako zlaté nebo stříbrné. Určitě si v tomto ohledu přijdete na své a najdete si náramky, které budou pasovat k Vašemu stylu. Jen se nevzdávejte faktu, že ke stříbru – stříbro a ke zlatu – zlato. Jinak plast a jiné materiály kombinujte, jak je libo. Jsou moderní i balanční náramky, které udržují v těle harmonii, látkové náramky i pletené náramky. Podmínkou je prostě barva, která by měla neonově mezi stříbrnými nebo zlatými náramky zářit. Včetně hodinek! Opomenout byste neměla ani na velké plastové prsteny, které jsou také velmi žádoucí i vedle těch stříbrných a zlatých vypadají skvěle.