Náušnice a řetízky

Zářivý akcent a trend v náušnicích a řetízcích

Tak jako naše zápěstí bude v létě hýřit neonovými barvami (růžová, zelená, modrá, žlutá, oranžová) v různých materiálech, je tento trend populární i na náušnicích a řetízcích. Určitě bychom se tedy měly, my ženy, zajímat jak upoutat horní polovinou svého těla. Jistě jsou ženy, které budou namítat, že tato móda přeje odvážným, ale existuje řešení i pro Vás, méně extravagantní. Nemusíte mít nutně celé plastové neonově zelené náušnice, ale klidně stačí, když budou stříbrné a budou mít v náušnicích vsazený malý zelený kamínek. Opravdu si na sebe berte jen to, v čem se budete cítit dobře. Také není dobré jednotlivé styly překombinovávat. Klidně můžete nechat vyniknout jen neonově zářícímu zápěstí, nemusíte k tomu mít ještě řetízek nebo náušnice a obráceně. Zvolte si variantu jakoukoliv a prakticky nemůžete nic splést.

 V létě postačí jeden zářivý akcent a jste hvězdou pláže či večírku

Pokud jste tedy příznivkyně neonových barev a nebojíte se v létě experimentovat můžete v náušnicích vsadit na fimo hmotu, která opět září všemožnými tvary a provedením náušnic. Malá zvířátka, ovoce, zelenina, otazník, vykřičník, aj., je to jedno, hlavně, že to svítí. Zkrátka a dobře je tato móda velmi lehkomyslná a v podstatě jednoduchá. Náušnice tak mohou být pestrobarevné, plastové s různým druhem zapínání. Opět se zde projevuje jistá dětinskost v titěrných motivech, kterými mohou být srdíčka, kytičky a výše zmiňované laskominy, zvířátka, aj. Jistě tyto náušnice nadchnou především teenagery, kteří na sebe chtějí upoutat pozornost.

Klasikou nic nezkazíte

Určitě nic nezkazíte, když vsadíte na eleganci Francouzů nebo styl a dynamiku Američanů, ale i spojením elegance a např. sportovního stylu vzniká i spoustu náušnic, které se dají využít, jak na pláž, tak při sportu. Určitě zde hraje roli i velikost. Stále se můžeme setkat ještě s velkými visacími kruhy, ale do popředí se dostávají spíše jiné geometrické tvary, jako trojúhelníky, čtverce, oválky, aj. Materiálů je tedy také celá řada, pokud si nepotrpíte na bižuterii, uši máte zanícené a ranky nepříjemně bolí, klidně si nechte své staré dobré zlaté nebo stříbrné náušnice a oslňte náhrdelníkem v dekoltu nebo pestrobarevnými náramky na zápěstí. Stejně jako na hodinkách, náušnicím dominují i různé slitiny kovů, oceli, aj. Zirkony a diamanty jsou žádané stále.

Řetízky stále na scéně

řetízekDo popředí se dostávají i řetízky na krk. Stejně jako náramky mohou být s plastovými nebo kovovými hroty, ale všemožné šnůrky propletené s kovem vypadají zajímavě. Swarovski elementy jsou také stále žádoucí, ale vidět je můžete spíše na hodinkách. Na řetízcích jsou nyní velmi trendy velká kovová oka a vpředu např. velký lev, sova, srdce, aj.