Účes na ples? Je to věda!

Účes na ples

 Plesová sezóna je v plném proudu. Pokud i Vy patříte mezi milovnice společenských událostí a tance, určitě si takovou speciální příležitost nenecháte ujít. V tom případě budete muset dodržet určitý dresscode. Kromě správného výběru šatů, doplňků a obuvi, je však třeba zvolit i správný účes, který celý výsledný vzhled podtrhne. Rozpuštěné vlasy v tomto případě nejsou příliš ideální volbou, společenské akce vyžadují určitý styl účesu, který Vás promění v okouzlující dámu. Pokud se jedná o ples, na kterém Vám obzvláště záleží, neexperimentujte s účesem doma, ale svěřte se do rukou odborníka – zkušeného proškoleného kadeřníka.

 Obzvláště dámská kadeřnictví v Praze jsou na plesové účesy skvěle připravená. Nejen, že si ušetříte spoustu nervů, času a výsledek bude zcela odpovídat Vašim představám, ale navíc Vám také bude poskytnuta péče se vším komfortem. Nezáleží na tom, jestli máte vlasy dlouhé nebo krátké, rovné, vlnité či kudrnaté, vytvoříme účes na míru přesně pro Vás. Klasický romantický, moderní nebo extravagantní, takový, který bude odpovídat Vaší osobnosti, tvaru obličeje, střihu a struktuře Vašich vlasů. Velkou roli při volbě účesu hraje také výběr Vašich šatů – jiný účes se hodí k dlouhé úzké róbě, jiný zase k široké. Záleží také na velikosti výstřihu, šatům s menším výstřihem sluší vlnité vlasy, hluboký výstřih krásně doplní vyčesaný účes, který nechá vyniknout šíji.

 Nejdůležitější však je, abyste se v něm Vy sama cítila skvěle. Pokud nemáte představu, jak by měl Váš účes vypadat, rádi Vám profesionálně poradíme, co se k Vám hodí. Nesmrtelný hladký, vysoký drdol nádherně odhalí Váš ladný krk, ležérnější a uvolněnější styl s pramínky zase krásně orámuje Vaši tvář. Pokud máte vysněný účes, na který jsou Vaše vlasy příliš krátké, není problém je nechat prodloužit. Doplnit ho můžete různými dekoračními ozdobami, zakomponovat do nich lze květiny, sponky, čelenky, perličky či ozdobné vlásenky. Slavnostní účes si můžete také dopředu vyzkoušet, doladit případné detaily, případně vyzkoušet více variant a pak vybrat tu nejlepší, kterou Vám kadeřnice učeše v den plesu.