Účesy

Trendy účesy k vodě i na párty

Určitě s módním stylem jsou propojeny i účesy, které ještě podtrhnou celkový dojem z dobře zvoleného outfitu. Jistě se v nich odráží i část Vaší povahy a charakteru. Můžete tak na první pohled oklamat nejen tělem, ale i účesem. Toužíte být jeden den za rozpustilou školačku a druhý den za mořskou vílu, která si bude na pláži pohrávat se svými vlasy?

Pokud si tedy dobře vzpomínáte na malou mořskou vílu, bude se Vám to nejspíše nyní hodit. V tomto duchu se totiž ponese i letošní léto. Vzdušnost, hravost a jednoduchost účesu bude hrát hlavní roli. Vlasy mohou být volně spuštěné, ale i různě zamotané do drdolů či volných culíků. Horkým tipem je květina ve vlasech, která je v podobě živého velkého květu. U nás je těchto květů poměrně málo, ale u moře si jistě takové kvítko najdete.

Sexy lokny, které vytvoříte hravě a rychle

účes 2Pokud toužíte být přirozeně krásná i v horkých letních dnech, vsaďte na jednoduchý účes, který vytvoříte v pár minutách. Nemusíte spát v noci v natáčkách, abyste si přes den vytvořila nohatý účes plný vlnek. Postačí Vám k tomu jen to, když si umyjete hlavu a vyfoukáte jí přes velký kulatý kartáč, který dodá vlasům potřebný objem a vzdušnost. Vytvořené vlny poté stačí zafixovat a třeba dotvořit pár pinetkami nebo jiným doplňkem v podobě šátku, květu, aj.

Drdoly a culíky

účes 3Pokud je Vám ve Vašem vytvořeném účesu horko, protože máte rozpuštěné vlasy a nechcete si je u vody namáčet, stočte vlasy klidně do drdolu. Neplatí zde žádná elegance v podobě glamour a sexy uhlazencýh účesů, ale spíše efekt vypadaných pramenů a také trčících vlasů z drdolu. Tenhle ledabyle vytvořený drdol je sexy a Vy v něm budete okouzlující. Určitě je možnost udělat si vysoko postavený culík, kterým můžete jeden pramen nechat volný a culík jím obtočit. Dále pokud si uděláte níže postavený culík, který nebude mít gumičku na temeni hlavy, ale jen nějakou sponu obemknutou v dolní části culíku, budete vypadat také neodolatelně.

Všechny tyto varianty lze využít i na párty, jen nezapomeňte vlasy silněji zafixovat, aby Vám účes vydržel a nepůsobil zplihle. Do vlasů klidně vetřete fixační gel se třpytkami a tělo natřete mlékem, které bude lesklé a vláčné.