Udělejte svým dětem radost hezkým dárečkem

Dárky pro děti od Orava.cz

Snad každé dítě rádo dostává dárečky. Ať už je to za vysvědčení, k narozeninám nebo od Ježíška, vždy se rádi díváme, jak se dětem rozzáří oči, když uvidí krásně zabalený balíček, který si mohou sami otevřít a zjistit, jaké překvapení se pro ně uvnitř skrývá.

Dárek pro kluky

Asi největším snem každého malého kluka je mít své vlastní auto na dálkové ovládání. Pokud jste si tento sen vyslechli i od vašeho malého nezbedy, určitě vás bude zajímat dárek ve formě sportovního auta na dálkové ovládání Orava RC-02, které vypadá skvěle a nadchne jak vašeho syna, tak dost možná i jeho tatínka.

Sportovní auto na ovládání zvládá jízdu vpřed, vzad, doprava i doleva. Užijete si s ním opravdu mnoho zábavy. Na jedno nabití zvládne auto jezdit až 8 minut, přičemž se nabíjí pouze 6-10 minut. Jezdit s ním můžete doma po bytě či domě, ale můžete jej vzít i ven na chodník, dálkové ovládání má dosah až 10-ti metrů. Auto na dálkové ovládání Orava RC-02 můžete nabíjet nabíječkou se stejnosměrným napětím 3 V, auto ale umí jezdit i na dvě 1,5 V AAA baterie. Tyto baterie nejsou součástí balení.

Dárek pro holky

Už jste někdy zažily škemrání malých holčiček, které na pouti uviděly cukrovou vatu? Dopřejte jim tu radost a pořiďte jim jejich vlastní výrobník cukrové vaty, ze kterého zešílí radostí. Pokud máte tuto sladkou laskominu rádi i vy, bude to částečně i dáreček pro vás. Výroba cukrové vaty díky výrobníku není žádná věda a po chvíli si vaše malá princezna zvládne vyrobit dobrotu sama. Výrobník cukrové vaty Orava CM-550 A je skvělý na narozeninové oslavy, sváteční dny nebo párty! Průměr mísy je 27,3 cm a stroj se napájí 230 V.

Líbí se vám nápady na dárky od společnosti Orava? Pak se podívejte na http://www.orava.cz a prohlédněte si dárky, které vašim dětem, a dost možná i vám, udělají velkou radost.