Vyrobte si domácí ovocný džus!

Máte rádi ovoce a ovocné džusy? Vždy si rádi v obchodních centrech kupujete čerstvé ovocné freshe, které však nestojí málo peněz? Pak si je zkuste vyrobit doma! Je to levnější, zdravé, chutné, a uvidíte, že vám nikdy žádný džus nezbyde. Jak na to?

Abyste si mohli dělat zdravé džusy bez „éček“ doma k snídani, svačině nebo s sebou na cesty, stačí si pořídit kvalitní odšťavňovač. Sáhnout můžete například po odšťavňovači Orava, který je vysoce výkonný a zvládne vám odšťavnit jakoukoli zeleninu nebo ovoce si budete přát. Šnekový odšťavňovač Orava OS-151 A vám vytvoří skvělé osvěžení, které si můžete vychutnat místo nezdravých sladkostí, užít si ho na letní párty u bazénu nebo jen tak na chuť.

Velkou výhodou je, že džusy neobsahují žádná umělá sladidla, vodu, přidané cukry ani barviva. Jedná se tedy pouze o přírodní šťávu, kterou můžete pít i při redukční dietě. Šnekový odšťavňovač Orava OS-151 A je s prací rychle hotov a je dobře skladný. Můžete si jej umístit na kuchyňskou a použít pokaždé, když budete mít chuť mlsat. Podávat jej můžete s kostkami ledu, samostatný nebo s kapkou dobrého alkoholu. Nemusíte se také držet pouze jednoho druhu ovoce. Vyzkoušejte mix podle vaší chuti a vytvořte tak váš osobitý drink!

Dávejte si však pozor, ovocné šťávy jsou silně návykové a pokud je od vás někdo ochutná, už nebude chtít měnit! Čerstvé džusy si totiž zachovávají maximum vitamínů, báječné chuti a nutričních hodnot, které v kupovaném džusu nenajdete. Další výhodou je snadná obsluha i čištění. Reverzní chod motoru brání ucpání a vám tak odpadá nutnost stát dlouhé hodiny u spotřebiče a drhnout jej ze všech stran.  V balení jsou k odšťavňovači dodány i dvě 1 000 ml nádoby na šťávu a na odpad.

Výkonný a kvalitní šnekový odšťavňovač Orava OS-151 A si můžete pořídit na e-shopu www.orava.cz za 5 999,-.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*